وکیل طلاق توافقی سعادت آباد | وکیل طلاق توافقی فوری در سعادت آباد

وکیل طلاق توافقی سعادت آباد | وکیل طلاق توافقی فوری در سعادت آباد

طلاق توافقی

طلاق توافقی یکی از انواع طلاق ها محسوب می شود که در آن زن و مرد به یک نتیجه قطعی می رسند که دیگر نمی توانند با یکدیگر زندگی مشترکی داشته باشند و تصمیم به جدای از یکدیگر را می گیرند. و در مورد تمام موارد توافق می کنند و قاضی وارد بحث در مورد حق و حقوق زوجین نخواهد شد و همچنین الزامی هم نیست که حق و حقوق مالی زن بخشیده شود.

وکیل طلاق خبره کیست؟!

وکیل طلاق توافقی خبره شخصی است که دارای سال ها تجربه در زمینه دعاوی خانوادگی و انواع طلاق از جمله طلاق توافقی است و با تمام امور مربوطه از جمله مهریه، اجرت المثل، جهیزیه، حضانت فرزندان، انواع طلاق و فسخ نکاح و شرایط و آثار آن ها، عده زن، حق رجوع مرد و مسائلی از این دست آشنایی کافی دارد و همچنین با توجه به تجربه ای که دارد با رویه مرسوم دادگاه ها و محاکم خانواده، آراء وحدت رویه و دکترین حقوقی در مورد طلاق کاملاً آشنا است.

اگر به دنبال وکیل حرفه ای و موفق که نتیجه مطلوب خود را بگیرید می بایست با وکیل حرفه ای و با سابقه، حسن وحدانی وکیل دادگستری تماس بگیرید. برای مشاوره و تماس با شماره 09127976041 تماس بگیرید.

توافق زوجین در امر طلاق

طلاق توافقی نوعی از طلاق است که در آن زوجین، در مورد تمامی مواردی که در هنگام طلاق می‌بایست درباره آن‌ها تصمیم گرفته شود، توافق دارند یا با توجه به شرایط موجود و عدم وجود تمایل به ادامه زندگی با گذشت و یا از روی اکراه، در موارد تعیین شده قانونی به توافق خواهند رسید. موارد اساسی که در هنگام طلاق توافقی می‌بایست مطرح گردند، عبارتند از:

مهریه

بسته به این که طلاق توافقی از چه راهی انجام شود. شرایط مهریه متفاوت است. چنانچه زوجین هر دو خود و یا توسط وکیل طلاق توافقی، بخواهند مراحل را انجام دهند، می‌بایست توافقات خود را نهایی کند. در مورد مهریه نیز همین شرایط صادق است. در واقع زوجین باید توافق کنند که آیا زوجه مهریه بخشی یا تمام مهریه را دریافت نماید یا خیر. در بسیاری از مواقع، در طلاق توافقی، زوجه در ازای مبلغ یا مالی نظیر خودرو، ملک یا هر چیز دیگری مابقی مهریه را بذل می‌نماید. همچنین گاهی اوقات، زوجین در ازای مبلغی به صورت اقساط مالی مثلا دو میلیون تا مدت معین مثلا ۵ سال مابقی مهریه را بذل می‌نماید.

اگر زوجه با وکالت طلاق به دادگاه مراجعه نماید، براساس عرف و رویه قضایی می‌بایست بخش اعظمی از مهریه خود یعنی حداقل نصف آن را به زوج بذل نماید.

 وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد | بهترین وکیل طلاق توافقی سعادت آباد

بهترین وکیل طلاق توافقی سعادت آباد

حضانت

در حین طلاق توافقی باید تکلیف حضانت فرزندان مشخص شود. حضانت همه فرزندان تا سن ۷ سالگی با مادر و پس از آن تا سن بلوغ با پدر است. سن بلوغ برای دختران ۹ سال و برای پسران ۱۵ سال می‌باشد. بنابراین:

چنانچه زوجین با هم و بدون وکالت نامه برای طلاق توافقی اقدام نمایند، باید بر سر حضانت توافق نمایند که یا حضانت دائم (یعنی تا سن بلوغ) با یکی از زوجین باشد و یا حضانت مطابق قانون بین زوجین تقسیم شود.
اگر زوجه با وکالت نامه طلاق به دادگاه مراجعه نماید، باید حق تعیین حضانت فرزندان در وکالت نامه قید شده باشد، در غیر این صورت حضانت مطابق قانون تا ۷ سال به مادر داده خواهد شد.
در مورد نحوه ملاقات، دادگاه بین ۲۴ تا ۴۸ ساعت در هفته برای فردی که حضانت فرزند با وی نیست در نظر می‌گیرد. چنانچه توافق دیگری در مورد حضانت و یا توافق بین زوجین صورت گیرد، عرفا برای دادگاه محترم بوده و رای بر اساس آن صادر خواهد گردید.

نفقه

در مورد نفقه نیز در صورتی که زوجه نفقه معوقه داشته باشد، می‌بایست در مورد بذل و یا گرفتن آن با همسر خود توافق نماید.

اجرت‌المثل

به معنای کارهایی است که زن در خانه انجام داده است. در صورتی که زن بخواهد اجرت‌المثل خود را دریافت نماید می‌بایست در مورد آن نیز با شوهر خود توافق کند.

جهیزیه

زوجه در صورتی که فاکتور اجناسی را که خریداری کرده داشته باشد و یا سیاهه‌ای که در هنگام عقد و یا قبل از آن به امضای داماد رسیده موجود باشد می‌تواند جهیزیه خود را از منزل شوهر استرداد نماید.

تمامی موارد فوق در فرمی به نام فرم توافق زوجین تنظیم می‌گردد. معمولا در فرم توافق زوجین موارد حق اعتراض تجدیدنظر و فرجام خواهی زوجین اسقاط می‌گردد تا هم در روند طلاق توافقی تسریع گردد و هم مشکلات حاشیه‌ای طلاق کمتر شود.

مزایای وکیل در طلاق توافقی

با توجه به اینکه در دوران کنونی کلیه امور به صورت تخصصی اجرا می گردد مزایای بهره گیری از وکیل دادگستری در کلیه امور، جهت پیشبرد بهتر موضوعات عملی کاملا عاقلانه در جهت کاهش هزینه و کاهش زمان و سایر موارد از جمله شکست و اخذ نتیجه نامطلوب می تواند مورد لحاظ قرار می گیرد. وکیل دادگستری در خصوص طلاق توافقی با توجه به تجربه در این گونه موارد با اطمینان بیشتری نسبت به اخذ نتیجه مطلوب شما را یاری نماید.

 وکیل طلاق توافقی سعادت آباد | معروف ترین وکیل سعادت آباد

معروف ترین وکیل سعادت آباد

مدارک لازم برای طلاق توافقی

1- اصل شناسنامه

2- تصویر کارت ملی زوجین (زن و شوهر)

3- اصل عقدنامه ازدواج

4- صورتجلسه توافقات زوجین که همزمان با مراجعه به وکیل جهت اعطای وکالت طلاق توافقی این صورتجلسه تنظیم می شود.

5- آزمایش عدم بارداری، در صورتیکه زوجه ادعای دوشیزگی نداشته باشد.و البته زمان ارائه این آزمایش به قاضی شعبه رسیدگی کننده دادگاه خانواده طلاق توافقی ارائه داده و گاهی به دفترخانه طلاق هم زمان با اجرای صیغه طلاق ارائه می شود.

6- گواهی بکارت و دوشیزگی، در زمانیکه زوجه ادعا داشته باشد غیر مدخوله است.که با تأیید پزشکی قانونی و صدور گواهی عدم نزدیکی یا بکارت یا دوشیزگی می تواند از اثرات و امتیاز آن در حکم طلاق توافقی بهره مند گردد.

نکته : گاهی قاضی رسیدگی کننده به طلاق توافقی، اقرار زوجین (هر دو زن و شوهر) به عدم وقوع نزدیکی یا دوشیزگی یا بکارت را می پذیرد به عبارت دیگر بعضی از قضات اقرار زوجین را در این خصوص حجت دانسته و نیازی به ارجاع به پزشکی قانون نمی بیند.

7- مدتی است (از آذرماه سال 1397) به موجب یک بخشنامه و دستور العمل، شرکت در جلسه مشاوره خانواده و غربالگری برای انجام طلاق توافقی اجباری شده و این در زمره مدارک لازم برای طلاق توافقی قرار گرفته است.

نکته : توجه داشته باشید مطابق تعریف جدید از طلاق توافقی و پروسه و مراحل جدید انجام طلاق توافقی، مدت زماان انجام این نوع طلاق ممکن است 3 ماه یا حتی بیشتر طول بکشد که البته وکلای دفتر وکالت ما تلاش می نمایند در یک پروسه زمانی حداکثر 20 روزه در صورتی که مدارک لازم برای طلاق توافقی کامل باشد مراحل آن را طی کنند.

مراحل انجام طلاق توافقی

در ادامه به ترتیب گامهای انجام طلاق توافقی توضیح داده خواهد شد هر چند که در صورت اعطای وکالت به وکیل پایه یک حسن وحدانی زمان و مراحل انجام طلاق توافقی به شدت کوتاه می شود، به روشی که ما طلاق توافقی را انجام می دهیم، مرحله مشاوره حذف می شود و زمان از سه ماه به 20 روز تقلیل می یابد.

1- مراجعه به سایت اینترنتی http://www.zaman.behzisti.net و اخذ نوبت و آدرس جهت انجام مشاوره و غربالگری طلاق توافقی، لازم به توضیح است این جلسات مشاوره در شش قسمت و فاصله بین هر دوره جلسه باید 10 روز باشد که مجمعاً 60 روز به طول می انجامد.

بسیاری از زوجین، از گرفتن نامه مشاوره بهزیستی در طلاق توافقی گله دارند. در واقع، موکلینی که به موسسات حقوقی مراجعه می‌کنند، اعلام می‌کنند که به انتهای زندگی مشترک رسیده‌اند و تمایلی به شرکت در جلسات مشاوره خانواده ندارند. حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری، ضمن این که طلاق را به عنوان امری نامطلوب قلمداد می‌کند، اما در برخی از زندگی‌ها تنها راه و بهترین چاره، طلاق توافقی است. به همین دلیل شرایطی فراهم شده است که بدون نیاز به حضور در جلسات مشاوره طلاق توافقی گواهی لازم صادر شود.

2- یکی دیگر از مراحل طلاق توافقی مراجعه به یکی از دفاتر خدمات قضایی و ثبت دادخواست طلاق توافقی؛ البته همان طور که در بالا گفته شد در صورت که برگه طلاق توافقی وکیل انتخاب کردع باشد این مرحله به وسیله وکیل دادگستری و وکیل که برای طلاق انجام داده باشد نیازی به وجود زوجین نیست.

3- بعد از ثبت دادخواست با توجه به اینکه ذاتا به طلاق توافقی یا همان طلاق خلع خواهان زوجه (زن) است و زوج (مرد) خواند، دادخواست به دادگاه فرستاده می شود که آدرسی اعلامی مرد در آن نشانی واقع شده باشد و این تحلیل درست دادگاه صالح است البته ممکن است در عمل با مسامحه و اشتباه به کیفیت دیگری عمل شده باشد.

نکته: یک وکیل با تجربه دادگستری و وکیل متخصص طلاق ممکن است حسب تشخیص و ضروراً با استفاده از ابراز اقامتگاه خوانده دعوا را به نحوی مطرح کند که به همان دادگاه خانواده ای ارجاع شود که مد نظر آن وکیل است، این امر می تواند در کیفیت انجام طلاق توافقی و زمان طلاق توافقی موثر باشد.

4- پس از وصول دادخواست به شعبه ارجاع شده برای طرفین یا وکلای دادگستری آنها یک پیامک یا اس ام اس برای تعیین وقت رسیدگی می رود. البته در صورتی که دادخواست ناقص باشد یا ضمایم ناخوانا باشد قبل از هر چیز از طریق اس ام اس به طریق برای رفع نقص اخطار داده می شود.

وکیل طلاق توافقی فوری سعادت آباد

وکیل طلاق توافقی فوری سعادت آباد

5- شرکت در جلسه طلاق توافقی که قاضی در این جلسات توافقات طرفین را صورتجلسه نموده و اقدام به صدور حکم طلاق توافقی می نماید.

6- بعد از صدور حکم و امضای آن توسط قاضی و تایپ رای توسط منشی دادگاه حکم صادره به طرفین یا وکلای آنها ابلاغ می گردد که در این مرحله برای اینکه سریع تر رای قطعی و قابل اجرا شود، بهتر است طرفین یا وکلای آنها حق تجدیدنظر و فرجام خواهی را از خود ساقط نموده و جهت اجرای حکم صیغه طلاق توافقی در دفترخانه طلاق از دفتر شعبه صادر کننده رای طلاق گواهی قطعیت حکم را بگیرند

7- مراجعه به دفترخانه طلاق با به همراه داشتن اصل شناسنامه و اصل سند ازدواج و رای دادگاه و اصل گواهی قطعیت و در صورتی که وکیل دادگستری تصمیم به اجرای حکم طلاق داشته باشد اصل وکالتنامه و نیز حسب مورد آزمایش عدم بارداری یا گواهی دوشیزگی.

به این ترتیب مراحل پایان یافته و طلاق ثبت می شود و طلاق نامه صادر و به جهت اینکه طلاق توافقی از انواع طلاق بائن است و مانند طلاق به درخواست زوج رجعی نیست زن و شوهر باید جدا از هم زندگی کنند و کاملاً به هم نامحرم هستند.

نکات مهم جدایی تفاهمی

در صورتی که حتی یک مورد از موارد مندرج در فرم توافق زوجین، مورد رضایت طرفین نباشد، طلاق توافقی نخواهد بود.
در صورت که حق اعتراض و فرجام خواهی در فرم توافق نامه زوجین ساقط نشده باشد از زمان صدور دادنامه باید ۴۴ روز زمان سپری شود تا بتوان رای را اجرا نمود. بدیهی است، در صورت اعتراض در این مدت دادنامه طلاق توافقی باطل خواهد گردید.
در صورتی که زوجه از شوهر خود وکالتنامه طلاق داشته باشد می‌تواند برای طلاق توافقی اقدام نماید. البته باید در وکالتنامه، شرط قابل توکیل به غیر بودن لحاظ شده باشد. در غیر این صورت، وکالتنامه اثر قانونی نخواهد داشت.
در صورتی که پس از صدور دادنامه زن حاضر به اجرای صیغه طلاق نباشد، چون حق طلاق با مرد است، مرد می‌تواند با طی مراحل قانونی نسبت به اجرای صیغه طلاق به تنهایی اقدام نماید. برای اطلاع از قوانین مربوط به این موضوع با موسسه تماس بگیرید.
چنانچه زن در هنگام طلاق باکره باشد، نصف مهریه به او تعلق می‌گیرد. همچنین بدون ازدواج دوم می‌تواند نسبت به حذف نام همسر از شناسنامه خود اقدام نماید.
در صورتی که زن در توافقنامه بین زوجین، مهریه را بخشیده باشد، باید حتما در رای دادگاه ذکر گردد، در غیر این صورت زن در زمان عده می‌تواند به مهریه خود رجوع کند.
در صورتی که زن در زمان عده طلاق توافقی به مهریه خود رجوع کند، زوج می‌تواند از طلاق رجوع کند و همسر خود را طلاق ندهد.
چنانچه زوجه به صورت محضری و در دفتر اسناد مهریه خود را ابراء نموده باشد، حتی در عده نیز نمی‌تواند به مهریه خود رجوع کند.

نحوه گرفتن مهریه در طلاق توافقی

اگر زوجه با وکالت نامه طلاق اقدام به انجام طلاق توافقی نماید، گرفتن مهریه کاملا به متن موجود در وکالت نامه طلاق بستگی دارد:

اگر وکالت طلاق در قبال بذل مهریه داده شده باشد، زوجه دیگر نمی‌تواند مطالبه مهریه انجام می‌شود. چرا که در ازای گرفتن حق طلاق از زوج مهریه را بخشیده است و این وکالت، نوعی عقد خارج لازم و معوض است.
اگر در وکالت طلاق حق تعیین تکلیف مهریه اعم از بذل یا اخذ مهریه به عهده زوجه باشد و زوج در جلسات رسیدگی حضور نداشته باشد، رویه دادگاه‌ها بر این است که زوجه می‌بایست حداقل نصف تا دو سوم مهریه را بذل نماید تا مصلحت زوج رعایت گردد. این موضوع که به تازگی در دادگاه‌ها رویه شده به جهت کاهش زندانیان ناشی از مهریه می‌باشد.
به طور کلی، چنانچه توافق زوجین بر بذل مهریه باشد، بهتر است که در هنگام تنظیم وکالت طلاق، زوجه یک اقرارنامه رسمی مبنی بر بذل و ابراء مهریه به زوج بدهد. چنانچه زوجه مهریه خود را به طور کامل بذل نماید، با وجود وکالت طلاق، سریع‌تر می‌تواند خود را مطلقه نماید.

شرایط طلاق توافقی

در حال حاضر به جهت پیچیدگی هایی که شرایط طلاق توافقی پیدا کرده است در صورت اصرار زوجین به انجام طلاق و انجام آن در مدت زمان کوتاه و طلاق سریع و طلاق فوری، بهتر است که زوجین انجام طلاق توافقی را به یک و یا دو وکیل متخصص طلاق توافقی بسپارند. در غیر این صورت و در صورتی که خودشان شخصاً و بدون وکیل قصد طی مراحل را داشته باشند، باید بدانند که پروسه طلاق توافقی حدود سه ماه زمان مبرد.

ضرورت ندارد برای انجام طلاق توافقی ضرورتاً دو وکیل داشته باشید و هر دوی زوجه و زوج وکیل داشته باشند گاهی به دلایل مختلف یکی از زوجین اصرار داشته و تصمیم می گیرد که برای اجان تشریفات طلاق وکیل داشته باشد، و کار خود را به یک وکیل باتجربه و متخصص طلاق توافقی بسپارد، و طرف دیگر به جای اینکه کار طلاق را به یک وکیل دادگستری واگذار کند، ترجیح میدهد خود در پروسه و تشریفات طلاق توافقی اعم از ثبت دادخواست طلاق یا پیگیری آن در دادگاه و شرکت در جلسه رسیدگی و یا اجرای صیغه طلاق در دفترخانه طلاق حضور داشته باشد.

در حال حاضر به جهت شرایط و الزاماتی که ایجاد شده تشریفات مخصوصی جهت امکان مطرح نمودن طلاق توافقی در دادگاه به موجب بخشنامه از سوی قوه قضائی ضروری دانسته شده و تقریباً می توان گفت این بخشنامه در سراسر ایران انجام می شود و آن عبارت است اجباری شدن مشاوره و غربالگری قبل از طلاق که طرفین باید خود شخصاً در این جلسات شرکت نموده و در پایان دوره گواهی لازم را اخذ نموده و هنگام ثبت دادخواست طلاق توافقی آن گواهی را جهت ارائه به دفتر خدمات قضایی و دادگاه خانواده به همراه داشته باشند.

در صورتی که یکی از زن و شوهر برای انجام طلاق توافقی به دیگری وکالت بدهد و یا هر دوی آنها به وکیل دادگستری وکالت بدهند، وجود وکالتنامه طلاق هم ضروری است این مورد بخصوص در فرضی متداول است که زن یا شوهر یا هر دو خارج از ایران ساکن باشند. بعد از طلاق توافقی مانند همه انواع طلاق، زن و شوهر باید به تعبیر قانونگذار قانون مدنی در ماده 1151 سه طهر ( حدود سه ماه 10 روز ) عده نگه دارند.

به جهت بائن بودن طلاق توافقی همان طور که گفته شد قابل رجوع نیست با این وجود اگر زن به مابذل (مال یا مهریه که بخشیده شده) رجوع کند مرد نیز می توان به طلاق رجوع کند.
اگر حق رجوع به مابذل را زوجین از خود ساقط نموده باشند به نظر بیشتر فقها و حقوقدانان طلاق دیگر قابل رجوع نیست حتی با توافق و تمایل هر دوی زوجین، و باید صبر کنند تا عده تمام شود و دوباره عقد کنند.

در صورتی که مخاطبان و مراجعین گرامی اصرار به اطلاع از شرایط طلاق توافقی و انجام آن در کوتاهترین زمان ممکن را داشته باشند این امکان وجود دارد که دفتر وکالت ما و وکلای با تجربه طلاق توافقی این دفتر وکالت بتواند حداکثر طی مدت زمان 20 روز پرسه طلاق توافقی را بدون حضور زوجین و بدون نیاز به کلاسهای مشاوره به انجام برسانند.

دفتر وکالت ما با تجربه طولانی در زمینه انجام طلاق توافقی ایرانیان مقیم خارج از کشور، در ارائه خدمات طلاق سریع و طلاق فوری و بدون نیاز به حضور و مراجعه این عزیزان به ایران، پیشرو بوده و دارای سابقه طولانی است.
در صورتی که به اصل شناسنامه یا کارت ملی یا عقدنامه دسترسی ندارید و یا اینکه در صورتیکه به هر دلیلی تمایل به ابطال عقدنامه ازدواج نداشته یا میخواهید مهر طلاق در شناسنامه نخورد قبل از شروع تشریفات طلاق می توانید این را از ما بخواهید و ما تشریفات طلاق توافقی را مطابق باشرایط شما انجام خواهیم داد.

وکیل طلاق توافقی شمال تهران | وکیل طلاق توافقی غرب تهران

طلاق توافقی با وکالت نامه

ساده‌ترین و سریع‌ترین راه طلاق توافقی، گرفتن وکالت نامه طلاق از زوج است. بسیاری از زنان به دلیل نداشتن حق طلاق، در طرح دعوی طلاق دچار مشکل هستند. زیرا دلیل قانونی برای طلاق ندارند. در برخی از موارد، زوجین با یکدیگر توافق می‌کنند که در ازای بذل تمام یا بخشی از مهریه، حضانت و یا هر شرط دیگری، زوج به زوجه برای طلاق توافقی وکالت دهد. در وکالت نامه طلاق باید چند شرط رعایت شود تا طلاق توافقی به سرعت انجام شود که عبارتند از: بلاعزل بودن وکالت، حق اسقاط تجدیدنظر خواهی و فرجام خواهی، حق اجرای صیغه طلاق و حق تصمیم گیری در مورد حقوق زوجه شامل مهریه، نفقه، اجرت المثل، نحله و حضانت.

رجوع در طلاق توافقی

باید توجه داشت که رجوع به معنای مراجعه زوج به زوجه برای برگشتن به رابطه زوجیت است و باید در زمان عده صورت گیرد. اما در مورد طلاق توافقی نیز نکته بسیار مهم و ظریفی وجود دارد و آن این است که طلاق توافقی از گروه طلاق بائن (غیر قابل رجوع) است. بنابراین، چنانچه زوجین با یکدیگر بر سر رجوع توافق نمایند باید حتما دوباره با یکدیگر عقد نمایند.

وکیل طلاق فوری | وکیل طلاق توافقی فوری سعادت آباد

روند طلاق توافقی پروسه ای بمدت ۳ تا ۶ ماه را دارا خواهد بود اما با توجه به تبحر و تجربه حسن وحدانی وکیل دادگستری این امکان تا ۲۰ روز نیز کاهش می یابد. در گذسته با توجه به عدم نیاز به طی مرحله مشاوره این زمان زیر یک هفته بود اما در حال حاضر کمترین زمان ۱۰ روز می باشد.

مراقب افراد سودجو در طلاق توافقی باشید! بسیاری افرادی که وکیل نیستند با تبلیغات دروغین، زمان‌های بسیار کوتاه (۲ الی ۳ روز) و هزینه های بسیار پایین و اظهار نفوذ در مراجع قضایی به دنبال جذب پرونده هستند که این امر موجب تضییع حق موکل می‌گردد. حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری، مصلحت موکل را همیشه سرلوحه کار خود قرار داده است.

هزینه طلاق توافقی

میزان حق الوکاله وکیل طلاق توافقی در تهران با توجه اهمیت موضوع اختلاف و زمان رسیدگی و همچنین ادله و مستندات طرفین معمولا به صورت توافقی تعیین می گردد که از لحاظ قانونی و شرعی معتبر می باشد . در صورتی که قرادادی خصوصی فی مابین وکیل و موکل وجود نداشته باشد حق الوکاله بر اساس آیین نامه تعرفه حق الوکاله وکیل مصوب 1398 تعیین می گردد.که از سال 1399 اجرایی شده است.

شماره وکیل طلاق توافقی در شمال تهران

نمونه دادخواست طلاق توافقی

ریاست محترم دادگاه های خانواده تهران

با سلام احتراما اینجانبان بر طبق کپی مصدق عقدنامه پیوست از مورخ در عقد نکاح دائم یکدیگر می باشیم که به دلیل عدم تفاهم اخلاقی تمایل به جدایی و طلاق داریم. لذا از محضر محترمتان صدور گواهی عدم امکان سازش (طلاق توافقی) مورد استدعاست.
به شرح مندرج در سند ازدواج رسمی شماره ترتیب ………… دفتر ازدواج شماره…………..اینجانب ………. با …………..در تاریخ ……….. ماه ………….به عقد دائم یکدیگر در آمده ایم که با وصف آنکه دارای فرزند مشترک نمی باشیم/می باشیم بواسطه عدم تفاهمات اخلاقی وروحی منجر به اختلافات متعدد حاصله قادر به ادامه زندگی مشترک زناشوئی نمی باشیم لهذا بواسطه مذکور شده مصمم به طلاق بوده با تقدیم دادخواست مذکور صدور گواهی مذکور جهت ارائه به دفترخانه طلاق واجرای صیغه طلاق را درخواست داریم.
شرایط و توافقات حاصله به این شرح است: ۱-زوجه تمامی مهریه خود/یا قسمتی از آنرا را شامل ……….. سکه بهار آزادی یا وجه نقد ومبلغ …………………….ریال را همزمان با اجرا ووقوع طلاق به زوج بذل نموده و زوج قبول بذل می نماید.۲-جهیزیه در نزد زوجه بوده ووی ادعای در اینخصوص ندارد.۳-زوجه باردار نبوده و فاقد فرزند مشترک /یا دارای ……فرزند مشترک می باشیم و شرایط حضانت و ملاقات به این شرح است…………………………………………………….۴-زوجه ادعای در خصوص نفقه واجرت المثل ندارد/یا دارد و…………….مبلغ دریافت می نماید.

طلاق توافقی در دوران عقد

در این دوران در صورت عدم تمکبن ( روابط زناشویی ) زوجه می تواند با بخشش هر میزان از مهریه خویش اقدام به طلاق توافقی با قبول زوج بنماید. همچنبن با توجه به دوشیزه بودن می توانید با مراجعه به پزشکی قانونی و اخذ نتیجه مبتنی بر سلامت بکارت اقدام به حذف نام همسر از شناسنامه بنمایند.

وکیل طلاق فوری در غرب تهران

طلاق توافقی ایرانیان خارج از کشور

چنانچه زوجین یا هر یک از آنان در خارج از کشور هستند و امکان مراجعه به ایران را ندارند و میخواهند خیلی سریع کارهای طلاق خود را انجام دهند میبایست از طریق سفارت یا کنسولگری و در آمریکا از طریق حفاظت منافع به یکی از دوستان و آشنایان و حتی به وکیل پایه یک دادگستری وکالت برای طلاق تنظیم نمایند و کلیه ی مدارک مربوطه را به آدرس وکیل ارسال نمایند. وکیل میتواند با توجه به اختیارات مندرج در وکالت نامه گواهی عدم امکان سازش را از دادگاه اخذ و نهایتا چنانچه نسبت به ثبت طلاق وکالت داشته باشد آن را انجام دهد.
ایرانیان خارج از کشور میتوانند از طریق برنامه whatsapp با وکیل در تماس باشند.

شماره و آدرس دفتر وکالت وکیل طلاق توافقی در تهران

برای مشاوره و اعلام وکالت در پرونده های طلاق توافقی در تهران و سایر شهرستان ها ، می توانید با حضور در دفتر وکالت وکیل طلاق توافقی در تهران به ادرس تهران ، سعادت آباد ، سروغربی ، ضلع جنوب غربی چهارراه سرو ، جنب بانک سپه ، مجتمع سروناز ، پلاک 72 ، طبقه 5 ، واحد21 شمالی از مشاوره وکیل متخصص طلاق توافقی استفاده نمود و در صورتی که بعد مسافت و یا سایر عوامل مانع حضور شما می گردد از طریق شماره تلفن 09127976041 به صورت تلفنی، واتساپ و تلگرام با وکیل پایه یک دادگستری در تهران در تماس باشید تا علاوه بر مشاوره در خصوص نحوی اعطای وکالت نیز توضیحات لازم ارائه گردد.

شماره وکیل طلاق توافقی در سعادت آباد | وکالت طلاق توافقی سعادت آباد

وکالت دعاوی خانواده

شماره وکیل طلاق توافقی سعادت آبادطلاق توافقی سریع و فوری در تهرانمراحل طلاق توافقیهزینه طلاق توافقیوکیل طلاق توافقی در تهرانوکیل طلاق توافقی فوری در سعادت آبادوکیل طلاق توافقی فوری سعادت آبادوکیل طلاق فوری در سعادت آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *