شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران ویژه اداره تعاون

شورای حل اختلاف تهران

شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران

شورای حل اختلاف ویژه تعاون، بانکها و موسسات مالی و اعتباری

با گسترش روابط و نزدیک شدن زندگی مردم ، میزان اختلافات و نوع اختلافات نیز افزایش یافت . مردم طبق روال همیشگی برای اعاده حقوقشان به دادگاه های دادگستری مراجعه می کردند . به همین دلیل دادگاه ها با حجم زیادی از اختلافات و دعوی ها رو به رو شدند که رسیدگی به همه آنها بسیار زمان بر بود . به همین دلیل قوه قضاییه تصمیم به ایجاد نهاد جدید به نام ” شورای حل اختلاف “ گرفت . وکیل متخصص شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران

شعب حل اختلاف تخصصی

بر اساس قانون جدید شوراهای حل اختلاف، رئیس قوه قضاییه، اختیار تشکیل شعب تخصصی حل اختلاف را دارد، که مجتمع های تخصصی شورای حل اختلاف تهران، در راستای اعمال این اختیارات تشکیل شده و مشغول خدمت رسانی هستند.

صلح و سازش در شورای حل اختلاف تهران، در همه اختلافات مالی، مدنی و حقوقی بین اشخاص حقیقیو حقوقی، جنبه خصوصی جرایم غیر قابل گذشت، جرایم قابل گذشت، قابل طرح و انجام است.

موارد صدور رای توسط قاضی شورای حل اختلاف

– پرونده‌های مالی در موضوعات اموال منقول در صورتی که خواسته تا دویست میلیون ریال باشد.

– درخواست تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، به استثنای پرونده‌های مربوط به سرقفلی و حق کسب و پیشه.

– درخواست تعدیل اجاره بها، در صورتی که اختلافی در اصل رابطه استیجاری وجود نداشته باشد.

– درخواست صدور گواهی حصر وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه و رفع مهر و موم ترکه.

– درخواست اعسار از پرداخت محکوم به، در صورتی که اصل دعوا در شورای حل اختلاف تهران مطرح شده باشد.

– مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، تا نصاب مقرر دویست میلیون ریال، در صورتی که تعیین تکلیف در موضوع طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج یا زوجه و مشمول ماده ۲۹ قانون حمایت خانواده نباشد.

– درخواست تامین دلیل.
– رسیدگی به جرایم تعزیری که فقط مستوجب محکومیت به پرداخت جزای نقدی تا درجه ۸ باشد.

در پرونده‌های فوق، قاضی شورای حل اختلاف، اختیار رسیدگی و صدور رای را دارد و رای صادر شده از شورای حل اختلاف، قابل اعتراض در دادگاه حقوقی یا کیفری محل می‌باشد.

آدرس شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران | وکیل اداره تعاون

نشانی شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران |شورای حل اختلاف ویژه اداره تعاون

آدرس: خیابان جمهوری،میدان بهارستان،خیابان صفی علیشاه،کوچه خیبرالممالک

شماره تلفن شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران

تلفن : ۲-۷۷۵۱۵۱۰۱

روز های کاری شورای حل اختلاف ناحیه 33تهران

شنبه و سه شنبه هر هفته به جز روزهای تعطیل

ساعت کار شورای حل اختلاف ناحیه 33تهران

شنبه۱۲-۹ و سه شنبه۱۸-۱۵ به جز روزهای تعطیل

صلاحیت شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران

رسیدگی به دعاوی و اختلافات ویژه تعاونی های مسکن

 وکیل پایه یک شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران

وکیل پایه یک شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران

معرفی وکیل شورای حل اختلاف تهران

جهت تنظیم دادخواست به شورای حل اختلاف، درخواست صلح و سازش در شورای حل اختلاف تهران، درخواست میانجیگری در شورای حل اختلاف تهران، مشاوره حقوقی شورای حل اختلاف تهران، مطالبه مهریه در شورای حل اختلاف تهران، درخواست صدور گواهی انحصار وراثت و مهر و موم ترکه، با مشاور متخصص ما تماس بگیرید.

وکیل پایه یک شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران

حسن وحدانی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی با بیش از 10 سال سابقه،  افتخار این را دارد که در مورد کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، امور ملکی و سرقفلی، قراردادها، ارث و انحصار وراثت و امور مربوط به شرکتها و ثبت شرکت و برند و سایر دعاوی حقوقی و کیفری اقدام به ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی نماید. همچنین تنظیم اوراق قضایی نظیر اظهارنامه ، لایحه دفاعیه، شکواییه، دادخواست ها و درخواست های حقوقی ، توافقنامه و تنظیم انواع قراردادها را به صورت حرفه ای ارائه می دهد. حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری، آشنایی کامل با رویه شعبات دادگاههای حوزه غرب و شمال تهران دارد و پاسخگوی کلیه نیازهای حقوقی شما عزیزان خواهد بود.

برای مشاوره حقوقی با دفتر وکالت حسن وحدانی وکیل دادگستری با سابقه قضایی، همه روزه و 24 ساعته با شماره‌های  09127976041 – 09332135153 تماس حاصل فرمایید.

 بهترین وکیل ناحیه 33 تهران

بهترین وکیل ناحیه 33 تهران

شماره همراه وکیل شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهران

در پایان لازم به ذکر است چنانچه برای طرح انواع دعاوی در محاکم دادگستری نیاز به خدمات تخصصی وکیل پایه یک دادگستری دارید و یا دعوایی بر علیه شما مطرح شده است و برای دفاعی شایسته و مطلوب نیاز به مشاوره حقوقی، راهنمایی و وکالت وکیل دادگستری با تجربه و متخصص در موضوعات گوناگون دارید، می توانید با وکیل پایه یک دادگستری حسن وحدانی، با شماره های 09127976041 – 09332135153 تماس بگیرید.

آدرس دفتر وکالت تخصصی در شورای حل اختلاف تهران

حسن وحدانی به صورت تمام وقت آماده خدمت به عزیزان همشهری در تهران میباشد. دقت کنید در دفتر وکالت ما، مشاوره حقوقی، وکالت دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده در زمینه های گوناگون و تنظیم و نگارش اوراق قضایی و انواع قراردادها را به صورت حرفه توسط وکیل پایه یک دادگستری برای شما ارائه خواهند داد. اگر به دنبال وکیل و دفتر وکالت در تهران هستید دفتر وکالت حسن وحدانی واقع در سعادت آباد تهران است که کارهای حقوقی تمام مناطق استان تهران را انجام میدهد.

آدرس دفتر وکالت در تهران: سعادت آباد ، سروغربی ، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو ، جنب بانک سپه ، مجتمع سروناز ، پلاک 72 ، طبقه 5 ، واحد21 شمالی

بهترین وکیل شورای حل اختلاف ویژه تعاون، بانکها و موسسات مالی و اعتباری

مقالات حقوقی

آدرس شورای حل اختلاف ناحیه 33بهترین وکیل ناحیه 33 تهرانشورای حل اختلاف ناحیه 33 تهرانوکیل پایه یک شورای حل اختلاف ناحیه 33 تهرانوکیل پایه یک شورای حل اختلاف ویژه اداره تعاون تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *