شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران ویژه راهنمایی و رانندگی

شورای حل اختلاف تهران

شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

شورای حل اختلاف ویژه راهنمایی و رانندگی تهران

شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران : امروزه مراجعات مردم به دادگاه ها به دلیل اختلافات حقوقی و افزایش جمعیت به حدی زیاد شده که در اکثر محاکم قضایی امکان تردد در بعضی روزها وجود ندارد. به همین دلیل دولت به منظور کاهش مراجعات مردم به دادگاه ها و مراجع قضایی و همچنین توسعه مشارکت مردمی، شوراهای حل اختلاف را به موجب قانون برنامه سوم توسعه تاسیس کرد. این مکان ها برای رفع اختلافات محلی یا اختلافات کم اهمیت تر از نظر قانون و همچنین مسائلی که ماهیت قضایی ندارند یا از پیچیدگی کمتری برخوردار هستند به وجود آمدند.

شورای حل اختلاف زیر نظر قوه قضاییه با هدف صلح و سازش و حل اختلافات بین اشخاص حقیقی و حقوقی غیردولتی فعالیت می‌ نماید. اعضای این شورا را دو نفر عضو اصلی و یک نفر عضو عل البدل تشکیل می‌ دهند. این اعضا به پیشنهاد رئیس کل دادگستری و توسط رئیس مرکز امور شوراها منصوب می‌ گردند.   وکیل متخصص شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

شعب حل اختلاف تخصصی

بر اساس قانون جدید شوراهای حل اختلاف، رئیس قوه قضاییه، اختیار تشکیل شعب تخصصی حل اختلاف را دارد، که مجتمع های تخصصی شورای حل اختلاف تهران، در راستای اعمال این اختیارات تشکیل شده و مشغول خدمت رسانی هستند.

صلح و سازش در شورای حل اختلاف تهران، در همه اختلافات مالی، مدنی و حقوقی بین اشخاص حقیقیو حقوقی، جنبه خصوصی جرایم غیر قابل گذشت، جرایم قابل گذشت، قابل طرح و انجام است.

 آدرس شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهرانموارد صدور رای توسط قاضی شورای حل اختلاف

– پرونده‌های مالی در موضوعات اموال منقول در صورتی که خواسته تا دویست میلیون ریال باشد.

– درخواست تخلیه اماکن مسکونی و تجاری، به استثنای پرونده‌های مربوط به سرقفلی و حق کسب و پیشه.

– درخواست تعدیل اجاره بها، در صورتی که اختلافی در اصل رابطه استیجاری وجود نداشته باشد.

– درخواست صدور گواهی حصر وراثت، تحریر ترکه، مهر و موم ترکه و رفع مهر و موم ترکه.

– درخواست اعسار از پرداخت محکوم به، در صورتی که اصل دعوا در شورای حل اختلاف تهران مطرح شده باشد.

– مطالبه مهریه، استرداد جهیزیه، مطالبه نفقه، تا نصاب مقرر دویست میلیون ریال، در صورتی که تعیین تکلیف در موضوع طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج یا زوجه و مشمول ماده ۲۹ قانون حمایت خانواده نباشد.

– درخواست تامین دلیل.
– رسیدگی به جرایم تعزیری که فقط مستوجب محکومیت به پرداخت جزای نقدی تا درجه ۸ باشد.

در پرونده‌های فوق، قاضی شورای حل اختلاف، اختیار رسیدگی و صدور رای را دارد و رای صادر شده از شورای حل اختلاف، قابل اعتراض در دادگاه حقوقی یا کیفری محل می‌باشد.

نشانی شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران ویژه راهنمایی و رانندگی

آدرس: میدان هفت تیر خیابان بهار شیراز میدان بهار شیراز پلاک ۱۵۰

 وکیل پایه یک شورای حل اختلاف راهنمایی و رانندگی تهران

وکیل پایه یک شورای حل اختلاف راهنمایی و رانندگی تهران

شماره تلفن شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

تلفن : ۷۷۶۰۱۴۶۸

ساعت کار شورای حل اختلاف ناحیه 35تهران

صبح۱۲_۸ عصر۱۶_۱۴ شنبه تا چهارشنبه به جز روزهای تعطیل

صلاحیت شورای حل اختلاف ناحیه35 تهران

رسیدگی به دعاوی و اختلافات ویژه راهور و کاهش جریمه ها

وکیل پایه یک شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

حسن وحدانی کارشناس ارشد حقوق خصوصی از دانشگاه تهران و دانشجوی دکترای حقوق خصوصی با بیش از 10 سال سابقه،  افتخار این را دارد که در مورد کلیه دعاوی حقوقی، کیفری، خانواده، امور ملکی و سرقفلی، قراردادها، ارث و انحصار وراثت و امور مربوط به شرکتها و ثبت شرکت و برند و سایر دعاوی حقوقی و کیفری اقدام به ارائه خدمات وکالت و مشاوره حقوقی نماید. همچنین تنظیم اوراق قضایی نظیر اظهارنامه ، لایحه دفاعیه، شکواییه، دادخواست ها و درخواست های حقوقی ، توافقنامه و تنظیم انواع قراردادها را به صورت حرفه ای ارائه می دهد. حسن وحدانی وکیل پایه یک دادگستری، آشنایی کامل با رویه شعبات دادگاههای حوزه غرب و شمال تهران دارد و پاسخگوی کلیه نیازهای حقوقی شما عزیزان خواهد بود.

برای مشاوره حقوقی با دفتر وکالت حسن وحدانی وکیل دادگستری با سابقه قضایی، همه روزه و 24 ساعته با شماره‌های  09127976041 – 09332135153 تماس حاصل فرمایید.

 وکیل پایه یک شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

وکیل پایه یک شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

شماره همراه وکیل شورای حل اختلاف ناحیه 35

در پایان لازم به ذکر است چنانچه برای طرح انواع دعاوی در محاکم دادگستری نیاز به خدمات تخصصی وکیل پایه یک دادگستری دارید و یا دعوایی بر علیه شما مطرح شده است و برای دفاعی شایسته و مطلوب نیاز به مشاوره حقوقی، راهنمایی و وکالت وکیل دادگستری با تجربه و متخصص در موضوعات گوناگون دارید، می توانید با وکیل پایه یک دادگستری حسن وحدانی، با شماره های 09127976041 – 09332135153 تماس بگیرید.

آدرس دفتر وکالت تخصصی در شورای حل اختلاف تهران

حسن وحدانی به صورت تمام وقت آماده خدمت به عزیزان همشهری در تهران میباشد. دقت کنید در دفتر وکالت ما، مشاوره حقوقی، وکالت دعاوی کیفری، حقوقی، خانواده در زمینه های گوناگون و تنظیم و نگارش اوراق قضایی و انواع قراردادها را به صورت حرفه توسط وکیل پایه یک دادگستری برای شما ارائه خواهند داد. اگر به دنبال وکیل و دفتر وکالت در تهران هستید دفتر وکالت حسن وحدانی واقع در سعادت آباد تهران است که کارهای حقوقی تمام مناطق استان تهران را انجام میدهد.

آدرس دفتر وکالت در تهران: سعادت آباد ، سروغربی ، ضلع جنوب غربی چهار راه سرو ، جنب بانک سپه ، مجتمع سروناز ، پلاک 72 ، طبقه 5 ، واحد21 شمالی

 وکیل متخصص شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

وکیل متخصص شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

مقالات حقوقی

آدرس شورای حل اختلاف ناحیه 35شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهراننشانی شورای حل اختلاف ویژه راهوروکیل پایه یک شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهرانوکیل پایه یک شورای حل اختلاف ویژه راهنمایی و رانندگی تهرانوکیل متخصص شورای حل اختلاف ناحیه 35 تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *